https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/

Контактирајте не:

Пишете ни преку формата подолу:

ПАКСОН - ИЗЛОЖБЕН САЛОН
DAIKIN HOME COMFORT EXPERT PARTNER ЗА МАКЕДОНИЈА
Адреса: Загребска бр.28В, лок.4,
1000 Скопје
Тел: +389 2 3109 998 | 75 399 974
Email: contact@pakson.net

ПАКСОН - ДИРЕКЦИЈА
ОВЛАСТЕН DAIKIN ПАРТНЕР
Адреса: Загребска бр.28б, лок.17,
1000 Скопје
Тел: +389 2 3109 998 | 076 360 654 | 075 399 974
Моб.075 234 040 | 076 360 654
Email: contact@pakson.net

ПАКСОН DAIKIN СЕРВИС
ОВЛАСТЕН DAIKIN ПАРТНЕР
Адреса: Загребска бр.28в, лок.5,
1000 Скопје
Тел: 075 399 978
Email: servisdaikin@pakson.net

Информации за обработка на вашите лични податоци
Контролор: ПАКСОН ДОО Скопје Адреса: Загребска бр.28в, лок.5,
1000 Скопје
Контакт за лични податоци: oficer_zlp@pakson.net

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.